Jak pečovat o psí tlapky

Psí tlapky jsou neustále vystaveny různým vlivům, ať už jde o polní cesty, štěrk, horký chodník v létě nebo studený sníh v zimě. Aby vaši chlupatí parťáci měli klidné a zdravé tlapky, přinášíme vám několik jednoduchých tipů, jak správně používat náš ochranný Balzám na tlapky od WOLFDOG wear.

Pravidelná aplikace Balzámu na tlapky

Aplikujte balzám pravidelně, zejména před větší venkovní aktivitou nebo procházkou v extrémních podmínkách. Tím vytvoříte ochrannou vrstvu, která chrání polštářky tlap před drsnými povrchy a nepříznivým počasím. Balzám skvěle použít jako prevenci proti oděrkám a prasklinám.

Po venkovních aktivitách

Po návratu zkontrolujte, zda jsou tlapky suché a čisté. Pokud ne, omyjte je měkkým hadříkem nebo vlažnou vodou a osušte.

Preventivní ochrana v zimě

Během zimních měsíců může solný roztok na chodnících a silnicích poškodit tlapky psa. Před než vyrazíte ven, tak ošetřte tlapky balzámem, aby se zabránilo podráždění a popraskání.

Zdravá tapková masáž

Při aplikaci balzámu udělejte svému parťákovi krátkou tlapkovou masáž. Pomůže to nejen lepší absorbcí balzámu, ale také posílí spojení mezi vámi a vaším psem.

Balzám na tlapky od WOLFDOG wear je vyvinut s láskou k našim čtyřnohým parťákům. Použitím těchto jednoduchých tipů můžete zajistit, že jejich tlapky budou vždy chráněny a zdravé. Pečujte o svého psího parťáka s láskou a radostí! 🐾🐺🩶

Doporučené produkty1