O nás

Historie značky WOLFDOG wear by se dala mapovat už od roku 2020, kdy se zrodila původní myšlenka o značce. Jako velký fanda vlků, psů a přírody jsem hledal cestu, jak tuto vášeň spojit s něčím, co bych mohl sdílet s ostatními. Co takhle oblečení spojeno s našimi 🐺 parťáky a přírodou? Bohužel, na českém trhu jsem nenašel nic, co by skutečně oslovilo.

Toužil jsem po oblečení a produktech, které by vyjadřovaly můj obdiv k vlkům, psům a přírodě. A zde začíná má cesta. Testoval jsem desítky různých výrobců textilu, ale vždycky jsem narazil na něco - buď nízkou kvalitu nebo astronomické ceny. Byl to náročný rok plný zkoušení a zklamání.

V roce 2021 jsem se stal hrdým majitelem Československého vlčáka (Crash Conrí Vlčí štěstí). Během prvního roku jsem s Conrím dal všem vzorkům pořádně zabrat 😀 ...kdo má "vlka", tak ví o čem píšu.

A pak, v roce 2022, se nám konečně podařilo najít výrobce, který dodal kvalitu, kterou jsme hledali. Celý další rok nás utvrdil v našem přesvědčení, že jsme na správné cestě. Naše myšlenka založit značku WOLFDOG wear se začala pomalu stávat skutečností. S Conrím jsme pokračovali v podnikání výprav do přírody, a postupně nám do všeho zapadalo, že naše značka by mohla zahrnovat více než jen módu 💡

Rok 2023 ve znamení běhu po cílové rovince

Najednou vše vypadá, že jsme na správné cestě. Máme již výrobce a dodavatele kvalitního textilu. Výrobce přírodních doplňků pro naše 🐺 parťáky, který nám dokáže dodávat certifikované produkty "Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv". Vše se rýsuje přesně podle našich představ!

Jsme mladá značka, která si musí vybudovat své jméno

Jsem si vědom, že jsme mladá značka a máme před sebou ještě mnoho práce. Ale to nás nezastaví. Chceme nabízet kvalitu za rozumnou cenu. Chceme být více než jen módní značkou, chceme být komunitou. Společně s vámi, úžasnými lidmi, kteří sdílí naši vášeň, můžeme dosáhnout všeho!

Sledujte naši cestu a přidejte se k nám na sociálních sítích nebo se přihlašte k odběru novinek a akcí na e-mail. Buďte součástí této neskutečně vášnivé komunity. WOLFDOG wear je naše srdcová záležitost! Jsme rádi, že můžeme tuto cestu sdílet s vámi.